Medfusion lääketieteellisen laitteen 4000 Pump / 4000 Syringe Pump yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
Medfusion lääketieteellisen laitteen 4000 Pump / 4000 Syringe Pump yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-MDP400MD
94,95 €
Medfusion lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
4000 Pump
4000 Syringe Pump
4000 Syringe Pump
Korvattavat Medfusion lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
22-4050-51
22-4050-51-C
B11798
22-4050-51-C
B11798
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medfusion lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
| SKU | CS-MDP400MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203841 |
| Korvaa | 22-4050-51 / 22-4050-51-C / B11798 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 34.04Wh |
| Mitat | 73.60 x 73.70 x 18.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |