Medex lääketieteellisen laitteen 2001 Syringe Pump / 2010 Syringe Pump yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Medex lääketieteellisen laitteen 2001 Syringe Pump / 2010 Syringe Pump yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MDF201MD
35,95 €
Medex lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2001 Syringe Pump
2010 Syringe Pump
2010 Syringe Pump
Korvattavat Medex lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B10570
5410
5410
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medex lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-MDF201MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188636 |
| Korvaa | B10570 / 5410 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 133.60 x 45.00 x 22.40mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |