Medela lääketieteellisen laitteen Vario 0777.1728 / Vario 18 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Medela lääketieteellisen laitteen Vario 0777.1728 / Vario 18 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MEV180MD
54,95 €
Medela lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Vario 0777.1728
Vario 18
Vario 18 Suction Pump 077.1728
Vario 8
Vario 919.0012
Vario 18
Vario 18 Suction Pump 077.1728
Vario 8
Vario 919.0012
Korvattavat Medela lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
02217
88888865
EE090305
88888865
EE090305
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medela lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MEV180MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172642 |
| Korvaa | EE090305 / 02217 / 88888865 / 919.0012 / 110341 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 72.50 x 51.00 x 29.20mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |