Medela lääketieteellisen laitteen Aspirateur Clario / Clario Home Care Suction Pump yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Medela lääketieteellisen laitteen Aspirateur Clario / Clario Home Care Suction Pump yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MEP600MD
41,95 €
Medela lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Aspirateur Clario
Clario Home Care Suction Pump
pump Clario
Clario Home Care Suction Pump
pump Clario
Korvattavat Medela lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
600.0806
OM11417
OM11417
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medela lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-MEP600MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167006 |
| Korvaa | 600.0806 / OM11417 / B11417 / 110341 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 86.80 x 47.50 x 37.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |