Medcaptain lääketieteellisen laitteen SYS-6010A / MP-60A yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Medcaptain lääketieteellisen laitteen SYS-6010A / MP-60A yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-MDP600MD
37,95 €
30,95 €
Medcaptain lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SYS-6010A
MP-60A
MP-60A
Korvattavat Medcaptain lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
INR18650-2S1P-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Medcaptain lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MDP600MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203285 |
| Korvaa | INR18650-2S1P-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 18.72Wh |
| Mitat | 65.90 x 36.90 x 20.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |