Maxon SP300, SP310, SP320 akku 1800mAh/12.96Wh
calcActive())">
Maxon SP300, SP310, SP320 akku 1800mAh/12.96Wh
In stock
- SKU
- CS-MSP300TW
41,95 €
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Maxon radiopuhelimien kanssa:
SP300
SP310
SP320
SP330
SP340
SP310
SP320
SP330
SP340
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Maxon radiopuhelimien alkuperäisakut:
WWH-ACC200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MSP300TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076827 |
| Korvaa | WWH-ACC200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 131.50 x 56.00 x 18.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |