Maxell F1, F2, FX2 akku 1800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Maxell PLC-laitteiden kanssa:
F1
F2
FX2
FX2N
F2
FX2
FX2N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Maxell PLC-laitteiden alkuperäisakut:
ER6C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PLC268SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132752 |
| Korvaa | ER6C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 50.18 x 21.42 x 13.86mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |