ZTE V988 Akku 1400 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE Grand S
Grand S LTE
Z753
Athena
V988
Grand S LTE
Z753
Athena
V988
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3817T43P3h724940
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTV988SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082408 |
| Korvaa | Li3817T43P3h724940 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 73.40 x 47.77 x 4.31mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |