ZTE V970 Akku 1400 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE V930
U970
N970
Mimosa X
Grand X 3G
T82
Grand X
Grand X LTE
N861
Warp 2
Warp Sequent
V790
V887
V889M
N880F
U795
V970T
N800
AWE
U970
N970
Mimosa X
Grand X 3G
T82
Grand X
Grand X LTE
N861
Warp 2
Warp Sequent
V790
V887
V889M
N880F
U795
V970T
N800
AWE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3717T43P3h494650
Li3717T43P3h594650
Li3717T43P3h594650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTN970SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064206 |
| Korvaa | Li3717T43P3h494650, Li3717T43P3h594650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 59.40 x 46.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |