ZTE V8000 Akku 1850 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE V8000
Nova 4.0
Engage
MF80
Nova 4.0
Engage
MF80
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
LI3719T42P3h644161
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTV800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059721 |
| Korvaa | LI3719T42P3h644161 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 6.85Wh |
| Mitat | 63.30 x 41.00 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |