ZTE U500 Akku 1400 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE X876
X70
X60
U500
U980
E760
353
Raise
X61
TMN Silverbelt
X70
X60
U500
U980
E760
353
Raise
X61
TMN Silverbelt
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3715T42P3h654353
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTU500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052654 |
| Korvaa | Li3715T42P3h654353 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 64.61 x 53.20 x 5.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |