ZTE puhelimen P671A80 / F450 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen P671A80 / F450 yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTF930SL
16,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P671A80
F450
E810
F555
Adamant F450
R236
R237
V821
Z431
ZTE F930
T930
F450
E810
F555
Adamant F450
R236
R237
V821
Z431
ZTE F930
T930
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3710T42P3h483757
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTF930SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053101 |
| Korvaa | Li3710T42P3h483757 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 47.67 x 37.27 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |