ZTE puhelimen Blade L130 / GRAND MAX yhteensopiva akku 1450mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Blade L130 / GRAND MAX yhteensopiva akku 1450mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTL130SL
14,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade L130
GRAND MAX
GRAND MAX
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3816T43p4h604550
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTL130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205029 |
| Korvaa | Li3816T43p4h604550 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 60.00 x 44.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |