ZTE N9510 Akku 2000 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE N9510
Warp 4G
Solar
Z759G
Source
N9511
Z796C
Majesty
Warp 4G
Solar
Z759G
Source
N9511
Z796C
Majesty
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3820T43P3h585155
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTN951SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081470 |
| Korvaa | Li3820T43P3h585155 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 58.35 x 51.20 x 5.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |