ZTE N860 Akku 1500 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE Warp
N860
N910
BoostMobile 4G 5.0MP
V889D
U880E
N880E
Anthem 4G
V880
U880
N880s
N880E
N855D
N860
N910
BoostMobile 4G 5.0MP
V889D
U880E
N880E
Anthem 4G
V880
U880
N880s
N880E
N855D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3717T43P3H565751
Li3717T43P3H565751-H
Li3717T43P3H565751-H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTN860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058120 |
| Korvaa | Li3717T43P3H565751, Li3717T43P3H565751-H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 56.00 x 55.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |