ZTE G380 Akku 1200 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE G380
J-G380
F165
F165i
T165+
T165i
J-G380
F165
F165i
T165+
T165i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3713T42P3h614057
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTG380SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048459 |
| Korvaa | Li3713T42P3h614057 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 61.48 x 39.94 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |