ZTE F188 Akku 830 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE U200
U201
U210
U218
F500
R200
R201
K80
D90
D90+
F188
F230
F233
D300
F852
F858
Glidem
T870
T870m
Next G
Next Gm
F168
F600
F870
F350
F582
Salute
F858 Easy Touch
i628
Verizon F350
U201
U210
U218
F500
R200
R201
K80
D90
D90+
F188
F230
F233
D300
F852
F858
Glidem
T870
T870m
Next G
Next Gm
F168
F600
F870
F350
F582
Salute
F858 Easy Touch
i628
Verizon F350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3708T42P3h453756
Li3709T42P3h453756
Li3707T42P3h443747
Li3709T42P3h453756
Li3707T42P3h443747
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTF188SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048800 |
| Korvaa | Li3708T42P3h453756 / Li3709T42P3h453756 / Li3707T42P3h443747 |
| Kapasiteetti (mAh) | 830mAh / 3.07Wh |
| Mitat | 44.63 x 37.56 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |