ZTE C88 Akku 800 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE C88
C78
C70
E520
Essenze
Agent
F160
C78
C70
E520
Essenze
Agent
F160
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3708T42P3h553447
Li3707T42P3h553447
Li3707T42P3h553447
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTC88SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044437 |
| Korvaa | Li3708T42P3h553447 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 54.29 x 33.71 x 4.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |