ZTE Blade V9, Nubia Z17, Nubia Z17 Dual SIM akku 3100mAh
calcActive())">
ZTE Blade V9, Nubia Z17, Nubia Z17 Dual SIM akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTN170SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade V9
Nubia Z17
Nubia Z17 Dual SIM
Nubia Z17 Dual SIM TD-LTE
NX563J
V0900
Nubia Z17
Nubia Z17 Dual SIM
Nubia Z17 Dual SIM TD-LTE
NX563J
V0900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3931T44Ph806139
Li3932T44P6h806139
Li3932T44P6h806139
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTN170SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132646 |
| Korvaa | Li3932T44P6h806139 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.94Wh |
| Mitat | 79.52 x 60.65 x 3.66mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |