ZTE Blade Max 3, Blade Max 3 LTE-A, Max Blue 4G akku 3950mAh
calcActive())">
ZTE Blade Max 3, Blade Max 3 LTE-A, Max Blue 4G akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTN956XL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Blade Max 3
Blade Max 3 LTE-A
Max Blue 4G
MAX XL
MAX XL TD-LTE
N9560
Z986DL
Z986U
Blade Max 3 LTE-A
Max Blue 4G
MAX XL
MAX XL TD-LTE
N9560
Z986DL
Z986U
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3940T44P8H846748
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTN956XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130420 |
| Korvaa | Li3940T44P8H846748 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.21Wh |
| Mitat | 83.55 x 66.52 x 4.24mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |