ZTE Blade 3 Akku 1600 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
Blade 3
Blade 3 Pro
Blade 3 Pro
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3716T42P3h594650
Li3717T43P3h494650
Li3717T43P3h594650
Li3717T43P3h494650
Li3717T43P3h594650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit. 30-päivän tyytyväis…
| SKU | CS-ZTN970XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081586 |
| Korvaa | Li3716T42P3h594650,Li3717T43P3h494650, Li3717T43P3h594650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 59.40 x 46.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |