ZTE BA910, Blade A512, Blade A910 akku 2500mAh
calcActive())">
ZTE BA910, Blade A512, Blade A910 akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTA910SL
22,95 €
11,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
BA910
Blade A512
Blade A910
Blade A910 Dual
Blade A910 Dual SIM
Blade V770
Blade Z10
Blade Z10 Dual SIM LTE
BV0701
WiMAX 2+
Z861BL
Z862VL
Zfive 2017
ZFive L
ZFive L LTE
ZTU31
Blade A512
Blade A910
Blade A910 Dual
Blade A910 Dual SIM
Blade V770
Blade Z10
Blade Z10 Dual SIM LTE
BV0701
WiMAX 2+
Z861BL
Z862VL
Zfive 2017
ZFive L
ZFive L LTE
ZTU31
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3925T44P8h786035
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTA910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122739 |
| Korvaa | Li3925T44P8h786035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 76.80 x 59.60 x 3.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |