ZTE BA601 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
BA601
Blade A601
Blade A601
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
545978
ICP51/59/78SA
ICP51/59/78SA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTA601XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128519 |
| Korvaa | ICP51/59/78SA / 545978 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 80.00 x 58.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |