ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Nubia Z11 Mini S
NX549J
Z11 Mini S Dual SIM
Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE
NX549J
Z11 Mini S Dual SIM
Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3929T44P6h796137
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZNX549XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128205 |
| Korvaa | Li3929T44P6h796137 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 78.10 x 61.20 x 3.70 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |