ZTE X760 Akku 650 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE X760
X761
Vegas
T-Mobile Vairy Touch
Vodafone 125
225
Orange Vegas
V66
S618
S213
A37
A36
V18
X763
X761
Vegas
T-Mobile Vairy Touch
Vodafone 125
225
Orange Vegas
V66
S618
S213
A37
A36
V18
X763
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3706T42P3h413457
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTX760SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063896 |
| Korvaa | Li3706T42P3h413457 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 40.60 x 34.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |