ZTE S2014, Voyage Plus akku 4000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
S2014
Voyage Plus
Voyage Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3840T43P6h786451
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTS201XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128212 |
| Korvaa | Li3840T43P6h786451 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 77.50 x 63.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |