ZTE Q301C, Q301T, Q30C akku 1650 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Q301C
Q301T
Q30C
Q301T
Q30C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3716T42P3h705742
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTQ301SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096382 |
| Korvaa | Li3716T42P3h705742 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 69.68 x 57.00 x 4.10 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |