ZTE puhelimen Nubia Z40 Pro / Nubia Z40 Pro 5G yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Nubia Z40 Pro / Nubia Z40 Pro 5G yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTN701SL
30,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nubia Z40 Pro
Nubia Z40 Pro 5G
Nubia Z40S Pro
Nubia Z40S Pro 5G
NX701J
NX702J
Nubia Z40 Pro 5G
Nubia Z40S Pro
Nubia Z40S Pro 5G
NX701J
NX702J
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3949T44P8h886554
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTN701SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194606 |
| Korvaa | Li3949T44P8h886554 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 19.06Wh |
| Mitat | 86.40 x 64.90 x 5.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |