ZTE puhelimen Nubia Red Magic 5G / NX659J yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Nubia Red Magic 5G / NX659J yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-ZNX659SL
26,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nubia Red Magic 5G
NX659J
NX659J
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
LI3945T44P8H526391
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZNX659SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159360 |
| Korvaa | LI3945T44P8H526391 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 84.40 x 62.35 x 5.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |