ZTE puhelimen Blade V40S / Axon 40 SE yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Blade V40S / Axon 40 SE yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTV400SL
21,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade V40S
Axon 40 SE
Axon 40 SE
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3844T45P8h896546
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTV400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194576 |
| Korvaa | Li3844T45P8h896546 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 88.20 x 64.80 x 4.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |