ZTE puhelimen Blade V Smart / V1050 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Blade V Smart / V1050 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTV105SL
19,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade V Smart
V1050
Blade 20 Smart
Blade V2020 Smart
8010
V30 Vita
V20 Smart
V1050
Blade 20 Smart
Blade V2020 Smart
8010
V30 Vita
V20 Smart
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3949T44P8h906450
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTV105SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184461 |
| Korvaa | Li3949T44P8h906450 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 86.70 x 62.75 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |