ZTE puhelimen Blade A3 2020 / Blade A3Y yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Blade A3 2020 / Blade A3Y yhteensopiva akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTA310SL
15,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade A3 2020
Blade A3Y
Blade A3 2020T
Blade A5 2019
P545
Optus X Power 2
Blade A3Y
Blade A3 2020T
Blade A5 2019
P545
Optus X Power 2
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3826T43P4h695950
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTA310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159353 |
| Korvaa | Li3826T43P4h695950 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 69.75 x 58.80 x 4.65mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |