ZTE puhelimen Axon 10 Pro / A2020 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
ZTE puhelimen Axon 10 Pro / A2020 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTA203SL
19,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Axon 10 Pro
A2020
A2020N2
Axon 10 Pro 5G
A2020
A2020N2
Axon 10 Pro 5G
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
Li3939T44P8h756547
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTA203SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183761 |
| Korvaa | Li3939T44P8h756547 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 74.04 x 64.80 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |