ZTE Nubia Z7 Max, Nubia Z7 Max Dual SIM, NX505J akku 3100 mAh
calcActive())">
ZTE Nubia Z7 Max, Nubia Z7 Max Dual SIM, NX505J akku 3100 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZNX505SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Nubia Z7 Max
Nubia Z7 Max Dual SIM
NX505J
Nubia Z7 Max Dual SIM
NX505J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3803T43P3hB34243
Li3830T43P3hB34243i
Li3830T43P3hB34243i
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZNX505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095446 |
| Korvaa | Li3830T43P3hB34243i / Li3803T43P3hB34243 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 113.10 x 41.24 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |