ZTE Nubia Z18 mini Dual SIM, Nubia Z18 mini Dual SIM TD-LTE, NX611J akku 3350mAh
calcActive())">
ZTE Nubia Z18 mini Dual SIM, Nubia Z18 mini Dual SIM TD-LTE, NX611J akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTZ180SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Nubia Z18 mini Dual SIM
Nubia Z18 mini Dual SIM TD-LTE
NX611J
Z18 mini
Nubia Z18 mini Dual SIM TD-LTE
NX611J
Z18 mini
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3933T44P6h766343
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTZ180SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142218 |
| Korvaa | Li3933T44P6h766343 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 12.9Wh |
| Mitat | 74.52 x 61.92 x 4.36mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |