ZTE Nubia Z17 Mini, Nubia Z17 Mini Standard Editio, Nubia Z17 Mini Standard Editio akku 3000mAh
calcActive())">
ZTE Nubia Z17 Mini, Nubia Z17 Mini Standard Editio, Nubia Z17 Mini Standard Editio akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTN171SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Nubia Z17 Mini
Nubia Z17 Mini Standard Editio
Nubia Z17 Mini Standard Editio
NX569H
NX569J
Nubia Z17 Mini Standard Editio
Nubia Z17 Mini Standard Editio
NX569H
NX569J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3932T44P6h796137
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTN171SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132653 |
| Korvaa | Li3932T44P6h796137 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 78.56 x 60.90 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |