ZTE Nubia X6, NX601J akku 4250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Nubia X6
NX601J
NX601J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3841T43P3h4068A8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZNX601SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095873 |
| Korvaa | Li3841T43P3h4068A8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 16.15Wh |
| Mitat | 105.55 x 67.05 x 3.67mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |