ZTE Nubia Red Magic, Nubia Red Magic Dual SIM, Nubia Red Magic Dual SIM TD-LT akku 3700mAh
calcActive())">
ZTE Nubia Red Magic, Nubia Red Magic Dual SIM, Nubia Red Magic Dual SIM TD-LT akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-ZNX609SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Nubia Red Magic
Nubia Red Magic Dual SIM
Nubia Red Magic Dual SIM TD-LT
NX609J
Nubia Red Magic Dual SIM
Nubia Red Magic Dual SIM TD-LT
NX609J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3937T44P6h886639
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZNX609SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142232 |
| Korvaa | Li3937T44P6h886639 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 14.25Wh |
| Mitat | 87.10 x 65.12 x 3.88mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |