ZTE Nubia N2, Nubia N2 Dual SIM, Nubia N2 Dual SIM TD-LTE akku 4900mAh
calcActive())">
ZTE Nubia N2, Nubia N2 Dual SIM, Nubia N2 Dual SIM TD-LTE akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTN575SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Nubia N2
Nubia N2 Dual SIM
Nubia N2 Dual SIM TD-LTE
NX575J
Nubia N2 Dual SIM
Nubia N2 Dual SIM TD-LTE
NX575J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3950T44P6h856751
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTN575SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132677 |
| Korvaa | Li3950T44P6h856751 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 83.56 x 67.30 x 4.74mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |