ZTE Nubia M2, Nubia M2 Dual SIM, Nubia M2 Dual SIM TD-LTE akku 3600mAh
calcActive())">
ZTE Nubia M2, Nubia M2 Dual SIM, Nubia M2 Dual SIM TD-LTE akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTX551SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Nubia M2
Nubia M2 Dual SIM
Nubia M2 Dual SIM TD-LTE
NX551J
Nubia M2 Dual SIM
Nubia M2 Dual SIM TD-LTE
NX551J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3936T44P6h836542
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTX551SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132660 |
| Korvaa | Li3936T44P6h836542 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.86Wh |
| Mitat | 80.80 x 64.54 x 4.02mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |