ZTE N968, Q701C akku 2230 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
N968
Q701C
Q701C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3720T42P3h816342
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTU968SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094722 |
| Korvaa | Li3720T42P3h816342 / Li3823T43P3h816342 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2230mAh / 8.47Wh |
| Mitat | 81.00 x 62.98 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |