ZTE N9500 Akku 1500 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE N9500
Flash
U808
N798
Flash
U808
N798
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3817T43P3h595251
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTN950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072867 |
| Korvaa | Li3817T43P3h595251 / Li3716T43P3h595251 / Li3716T42P3h595251 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 58.60 x 51.60 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |