ZTE N9120 Akku 1800 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE N9120
Avid
Avid 4G
Force
N9100
Aurora
Force 4G
Force 4G LTE
N9100KT
N9100ABB
Radiant
Z740
Avid
Avid 4G
Force
N9100
Aurora
Force 4G
Force 4G LTE
N9100KT
N9100ABB
Radiant
Z740
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3817T42P3h735044
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTE912XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072874 |
| Korvaa | Li3817T42P3h735044 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 73.15 x 49.60 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |