ZTE N855D, N860, N880E akku 1950 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
N855D
N860
N880E
N860
N880E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3717T43P3H565751
Li3717T43P3H565751-H
Li3717T43P3H565751-H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTN860XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114475 |
| Korvaa | Li3717T43P3H565751 / Li3717T43P3H565751-H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 56.00 x 55.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |