ZTE N760 Akku 1500 mAh
calcActive())">
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE N760
Avail
Z990
Fury
at&t Avail
Z990
Blade Plus
V881
Blade+
Aglaia
Z990G
Merit Straight Talk
N762
Vip Droid 2
Vip Droid II
Blade 2
Blade II
Touch Plus
Valet
Z665C
Avail
Z990
Fury
at&t Avail
Z990
Blade Plus
V881
Blade+
Aglaia
Z990G
Merit Straight Talk
N762
Vip Droid 2
Vip Droid II
Blade 2
Blade II
Touch Plus
Valet
Z665C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3715T42P3h415266
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTN760SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049739 |
| Korvaa | Li3715T42P3h415266 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 41.00 x 51.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |