ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
calcActive())">
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTF230SL
17,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten ja reitittimien kanssa:
Grand S Flex
MF910
MF910 4G LTE
MF920
MF920A
MF920S
MF920W+
MF920VS
MF910S
MF971
MF971V
MF910
MF910 4G LTE
MF920
MF920A
MF920S
MF920W+
MF920VS
MF910S
MF971
MF971V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin / reititin alkuperäisakut:
Li3823T43P3h715345
Li3823T43P3h715345
Li3820T43P3h715345
Li3823T43P3h715345
Li3820T43P3h715345
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTF230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093671 |
| Korvaa | Li3823T43P3h715345 / Li3820T43P3h715345 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 71.16 x 52.05 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |