ZTE Maven, N9130, Overture 2 akku 2000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Maven
N9130
Overture 2
N9130
Overture 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
LI3720T43P6H903546
LI3720T43P6H903546-H
LI3820T43P6H903546-H
LI3720T43P6H903546-H
LI3820T43P6H903546-H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTQ505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093602 |
| Korvaa | LI3720T43P6H903546, LI3720T43P6H903546-H, LI3820T43P6H903546-H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 88.91 x 34.73 x 4.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |