ZTE L530G, U288G, U790 akku 1150 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
L530G
U288G
U790
U288G
U790
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3712T42P3h655041
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTU790SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115007 |
| Korvaa | Li3712T42P3h655041 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1150mAh / 4.26Wh |
| Mitat | 64.30 x 49.90 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |