ZTE Imperial Max, Max Duo LTE, Z962BL akku 3400mAh
calcActive())">
ZTE Imperial Max, Max Duo LTE, Z962BL akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTZ981SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
Imperial Max
Max Duo LTE
Z962BL
Z963U
Z963VL
Z981
Z988
Max Duo LTE
Z962BL
Z963U
Z963VL
Z981
Z988
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3934T44P8h876744
Li3934T44PH8H876744
Li3934T44PH8H876744
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ZTZ981SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120568 |
| Korvaa | Li3934T44P8h876744 / Li3934T44PH8H876744 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 86.00 x 66.30 x 4.10 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |