ZTE Grand S II, Grand S2, Grand SII akku 3200 mAh
calcActive())">
ZTE Grand S II, Grand S2, Grand SII akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-ZTS291XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten kanssa:
Grand S II
Grand S2
Grand SII
Grand S2
Grand SII
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin alkuperäisakut:
Li3830T43P4h835750
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ZTS291XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085768 |
| Korvaa | Li3830T43P4h835750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 83.40 x 56.65 x 5.02mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |